Projektowanie online

PROJEKTOWANIE ONLINE

Nie masz pomysłu na aranżację swojej kuchni?

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. Podpowiemy jak możesz zagospodarować swoje wnętrze tak, aby było nie tylko piękne, ale tez funkcjonalne.

Wystarczy, że poświecisz nam dwie godziny, a my pokażemy Ci jak może wyglądać twoja kuchnia. Dostaniesz od nas szczegółowe rzuty z wymiarami szafek oraz wizualizacje 3D.

Zadzwoń do nas 604191419 lub napisz sms z prośbą o ustalenie terminu spotkania online.

Na podany przez Ciebie adres mailowy dostaniesz fakturę proformę do opłacenia usługi oraz instrukcje w jaki sposób pomierzyć pomieszczenie.

Poprosimy Cię też o przesłanie zdjęć pomieszczenia, Twojej wizji kuchni oraz zdjęcia poglądowego, na podstawie którego będziemy mogli dopasować projekt do Twoich preferencji.

Podczas spotkania online, które trwa 2 godziny zegarowe, będziesz razem z projektantem tworzył swoją wymarzona kuchnię, na bieżąco będziesz mógł ją modyfikować, zadawać pytania. Po spotkaniu prześlemy Ci rzuty kuchni, zdjęcia 3d oraz kosztorys. Teraz będziesz miał czas na analizę dokumentów.

Jeżeli będziesz potrzebował jeszcze niewielkich korekt, to w ramach usługi jeden raz wprowadzimy korekty, na podstawie informacji, które prześlesz nam mailem. Projekt z naniesionymi poprawkami odeślemy w wiadomości zwrotnej.

Zostanie Ci już tylko zamówienie kuchni, chyba że wolisz żebyśmy zrobili to za Ciebie? Proszę bardzo. Po mailowym zaakceptowaniu projektu i wpłaceniu zaliczki zamówimy ją za Ciebie.

Cennik:

  • Projekt online – 399 pln brutto

    przy złożeniu zamówienia na meble i akcesoria powyżej 2500 brutto , koszt projektu zostanie odliczony od wyceny

  • Wizualizacja w liniach – 199 pln brutto

    zrobiona na podstawie szczegółowego projektu klienta + kosztorys. Przy złożeniu zamówienia powyżej 1500 pln, koszt usługi zostanie odliczony od kosztorysu

* Firma 4stol nie świadczy usługi pomiaru czy montażu zamawianych mebli. Opisana usługa obejmuje jedynie projekt, oparty na pomiarach przekazanych przez klienta. 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń pod numer telefonu 604191419, bądź prześlij e-mail z zapytaniem na adres:dorota.parszuto@4stol.pl

{hook h='PShowGalleryGetAlbums' id_album='1,2'}